جوملا, کامپوننت, کامپوننت نویسی, توسعه جوملا, افزونه نویسی, ماژول, پلاگین, قالب, امنیت, سئو, seo, MVC, جوملا کار, جوملا نویس, مشاوره, طراحی قالب, آموزش, سایت, کامپوننت نویسی جوملا

کامپوننت نویسی جوملا و ماژول نویسی جوملا و پلاگین نویسی جوملا و خدمات جوملا و هاست جوملا

کامپوننت جوملا و ماژول جوملا و پلاگین جوملا و خدمات جوملا و هاست جوملاکامپوننت تست مزاج شناسی

400,000 تومان

افزونه تست مزاج شناسی

روال کلی کار افزونه بدین شکل است که مدیر سایت آزمون های مختلف را تعریف و برای هر آزمون سوالات و جواب ها را ایجاد می کند. کاربر پس از ثبت نام می تواند در آزمون ها شرکت کند. پس از اتمام آزمون , مزاج کاربر تشخیص داده شده و پیغام مناسب به کاربر نمایش داده می شود. مدیر می تواند برای هر مزاج مشاوره های مختلف ( مشاوره کار – مشاوره ازدواج و .... ) ایجاد کند و کاربر می تواند بر اساس مزاج خود مشاوره های مختلف را خریداری نماید. در ادامه به بررسی دقیق این افزونه می پردازیم.

1- لیست آزمون ها – مدیریت. در این قسمت مدیر می تواند آزمون های مختلف را تعریف کند. امکان تعریف کلمات کلیدی و توضیحات برای هر آزمون جهت جستوجو ی بهتر در گوگل نیز وجود دارد.
2- لیست سوالات – مدیریت. مدیر توسط این منو می تواند برای هر آزمون , سوالات و جوابها را تعریف کند. امکان قراردادن توضیح و عکس برای هر سوال نیز وجود دارد.برای هر سوال امکان تعریف 5 جواب وجود دارد که هر جواب متعلق به یک مزاج است, با تعیین نمره برای هر جواب می توان ضریب ضریب تاثیر گذاری این جواب را تعیین کرد.
3- ثبت نام – کاربری. جهت شرکت در آزمون , کاربر باید در سایت ثبت نام کند.
4- لیست کاربران – مدیریت. در این قسمت مدیر سایت می تواند لیست کاربران ثبت نام شده را مشاهده و انها را فعال یا غیر فعال کند. سیستم کاربران این افزونه به صورت یکپارچه با جوملا نوشته شده است. بدین معنی که کاربر برای لاگین از ماژول " ورود کاربران" پیش فرض جوملا استفاده می کند. مزیت یکپارچه سازیفرم ثبت نام افزونه با جوملا در این است که می توانیم که می توان از امکانات سطوح دسترسی جوملا برای کاربران استفاده کرد.
5- لیست پیغام ها – مدیریت. مدیر سایت می تواند برای هر مزاج پیغامی مناسب جهت نمایش به کاربر ایجاد نماید.
6- لیست مشاوره ها- مدیریت. از طریق منو مدیر می تواند برای هر مزاج مشاوره های مختلف (مشاوره کار, مشاوره ازدواج و ...) را ایجاد نماید. فیلدهایی مانند توضیحات و قرار دادن تصویر برای هر مشاوره نیز در نظر گرفته شده است.
7- آزمون تست مزاج شناسی – کاربری. کاربر پس از ثبت نام می تواند در ازمون شرکت کند. پس از آزمون, مزاج قالب فرد بر اساس جواب هایی که به سوالات داده محاسبه و نمایش داده می شود. همچنین پیغام تعریف شده و مشاوره های مختلف که در مدیریت برای این مزاج ایجاد شده اند نمایش داده می شوند. نمودار دایره ای پاسخ های کاربر نیز نمایش داده می شود. کاربر میتواند مشاوره های مختلف را ( که برای مزاج او تعریف شده اند) انتخاب و خریداری نماید. پس از خریداری, مشاوره ها به ایمیل کاربر ارسال می گردد.
8- مشاوره های گرفته شده – کاربری. از طریق این منو نیز کاربر می تواند به مشاوره هایی که خریداری کرده است دسترسی داشته باشد.
9- آزمون های داده شده – کاربری. از طریق این منو کاربر می تواند به آزمون هایی که داده دسترسی داشته باشد.
10- مدیریت تستهای انجام شده – مدیریت. از این طریق این منو مدیر می تواند به آزمون هایی که کاربران داده اند دسترسی داشته باشد. در این لیست اطلاعاتی مانند مزاج قالب فرد و دیگر مشخصات نمایش داده می شود. همچنین مدیر می تواند کاربران را بر اساس مزاج انها فیلتر کند و به آنها ایمیل یا پیامک بفرستد.
11- انتخاب ها. تنظیماتی مانند اندازه تصاویر سوالات, اندازه تصاویر مشاوره ها و ... تنظیمات پست الکترونیک, پیام کوتاه و درگاه پرداخت از طریق انتخاب ها در دسترس مدیر سایت می باشد

  • Joomla 2.5.x and joomla 3.x
  • PHP 5.3 or later
  • MySQL 5.x
نوع پلنقیمتمدت پشتیبانی 
پلن 1 400,000 تومان یک روز ثبت سفارش
پلن 2 600,000 تومان شش ماه
پلن 3 750,000 تومان یک سال
محتوای بیشتر در این بخش: کامپوننت فروش واحدهای مسکونی »

ورود