جوملا, کامپوننت, کامپوننت نویسی, توسعه جوملا, افزونه نویسی, ماژول, پلاگین, قالب, امنیت, سئو, seo, MVC, جوملا کار, جوملا نویس, مشاوره, طراحی قالب, آموزش, سایت, کامپوننت نویسی جوملا

کامپوننت نویسی جوملا و ماژول نویسی جوملا و پلاگین نویسی جوملا و خدمات جوملا و هاست جوملا

کامپوننت جوملا و ماژول جوملا و پلاگین جوملا و خدمات جوملا و هاست جوملاادامه مطالب تنها برای کاربران عضو در جوملا

شاید شما هم با این مسئله روبرو شده باشید که بخواهید برخی از مطالب سایت را فقط کاربران عضو ببینند. در اینصورت تنها کافیست دسترسی مطلب فوق را به "کاربر عضو شده" و یا "Registered" تغییر بدهید. در این صورت مطلب فوق تنها برای کاربرانی نمایش داده می‏شود که در سایت لاگین کرده باشند. اما ممکن هست شما بخواهید تنها بخشی از مطلب را همه کاربران ببینند و ادامه مطلب را محدود به کاربرانی کنید که در سایت لاگین کرده باشند، در این صورت با ما همراه شوید و این آموزش را تا انتها دنبال کنید.

روش تنظیم دسترسی

1-وارد بخش مدیریت جوملا شوید و در منو مطالب روی مدیریت مطالب کلیک کنید. در صفحه باز شده با کلیک روی آیکون "جدید " اقدام به ایجاد مطلب جدیدی کنید.

2- بعد از تایپ عنوان و انتخاب بخش و مجموعه و همچنین انتخاب انتشار در صفحه اصلی، در ادیتور، متنی را که تمایل دارید همه کاربران ببینند بنویسید. سپس روی آیکون "ادامه مطالب" ( Read more ) که در پایین ادیتور قرار دارد کلیک کنید. خط قرمز رنگی زیر مطلب شما کشیده می‏شود. زیر این خط مطلبی را که تمایل دارید کاربران بعد از لاگین در سایت ببینند، بنویسید.

3- در پارامترهای مطلب ، سطح دسترسی را روی "ثبت نام شده‏ها" ست کنید و روی آیکون ذخیره کلیک کنید.

 

4- بعد از ذخیره مطلب، روی Main Menu کلیک کنید. در صفحه باز شده روی صفحه اصلی (HOME) کلیک کنید .در صفحه باز شده در قسمت "پارامترهای کامپوننت" مقدار "نمایش لینک‏های تصویب نشده" را برابر با بلی قرار دهید و روی آیکن ذخیره کلیک کنید.

با تنظیمات فوق کاربر در صورتی که روی لینک ادامه مطلب مورد نظر کلیک کند به صفحه لاگین ریداریکت می‏شود.

بازدید 3665 بار

ورود