نسخه نصب سریع (Quick start)

همانطور که از اسم Quick start مشخص می باشد یک بسته ی نصبی ساده و آسان می باشد که در کمترین زمان ممکن نصب می گردد و نیاز به دانش فنی خاصی ندارد. به صورت کلی بسته ی نصبی Quick start برای کسانی مناسب می باشد که وب سایت جوملایی ندارند و می خواهند سایت و فروشگاه خود را یکجا نصب کنند.
در این روش فروشگاه ساز همراه با هسته ی CMS یا Content Management System (سیستم مدیریت محتوا) و قالب نیز نصب می گردد
در Quick start چیدمان مطالب و عناصر قالب ها به همراه تنظیمات اعمال شده ی اولیه همگی حفظ شده و با هر نصب به صورت کامل بر روی میزبان جدید نصب و پیکربندی می شود و مشابه نمونه ی اولیه خواهد شد و تفاوت چندانی با نصب یک سیستم مدیریت محتوای جوملا نخواهد داشت. کافی است فایل دانلود شده را درون هاست خود کپی کرده و از حالت zip خارج کنید، سپس در مرورگر آدرس دامنه سایت خود را تایپ نمایید. در هنگام نصب دقت کنید که گزینه فروشگاه ساز استارشاپ را انتخاب نمایید.

دانلود Quick start

 

بسته نصبی

بسته نصبی مناسب کسانی است که وب سایت جوملایی خود را دارند و می خواهند فروشگاه ساز استارشاپ را به آن اضافه نمایند. در این روش وارد قسمت مدیریت وب سایت جوملایی خود شوید و از منو افزونه ها -> مدیریت -> گزینه نصب را انتخاب نمایید. پس از نصب لازم است موقعیت ماژول ها را درون قالب خود تعیین نمایید.

دانلود بسته نصبی

ویدئو آموزش، از نصب تا مدیریت فروشگاه اینترنتی